Contact

Ontmoet ons

Wild Gallery

Gerijstraat 11
B-1190 Vorst – België

Parking

Ondergrondse parkeergarage : Luttrebruglaan 86
Buitenparking : Gerijstraat 21-23

Openbaar vervoer

Met de tram: lijn 82 en 97
Met de bus: lijn 49 en 50

Volg ons

Vertel ons over uw project

Nathalie Kockaerts
Development & Event Manager
nathalie.kockaerts@docksdome.be
Tel: +32 2 793 02 28
Mob: +32 486 43 43 32

Informatie nodig over onze zalen en beschikbaarheden?

Laura Hermans
Account Coordinator
laura@wildgallery.be
Tel: +32 486 43 43 52

Bent u reeds in contact met Martine, Kurt of Charlotte voor uw evenement?

Martine Van Riel
Account Manager
martine@wildgallery.be
Tel: +32 486 43 43 35

Kurt De Neve
Account Manager
kurt@wildgallery.be
Tel: +32 486 43 43 50

Charlotte Verhoogen
Event & Venue Adviser
charlotte@wildgallery.be
Tel: +32 499 92 83 36

Een vraag over techniek?

ADC Production
Technische kit geluid, licht en video
Daniel Van Ruyssevelt
dvr@adcprod.be
Tel: +32 475 31 50 44

Boris Beck
Onderhoud van het gebouw & Site Manager
boris.beck@wildgallery.be
Tel: +32 473 93 21 88

Een vraag over techniek?

Wild Gallery
info@wildgallery.be
Tel: +32 2 344 41 55

Stuur een e-mail