PARTNERS

catering

Cateraars

technics

Technisch

hotel

Hospitality

decoration

Decoratie

photographers

Fotograaf

dj

Animatie

CATERAARS

J&M Catering

Alwin Kerssebeeck

alwin.kerssebeeck@jmcatering.be

2627 Schelle

www.jmcatering.be

Prijs

Keukens

Formules

Traiteur Léonard

Manuel Léonard

mleonard@traiteurleonard.com

1341 Cerroux-Mousty

www.traiteurleonard.com

Prijs

Keukens

Formules

Les Frères Debekker

Mathias Debekker

mathias@lesfreresdebekker.be

1040 Bruxelles

www.lesfreresdebekker.be

Prijs

Keukens

Formules

Traiteur Paulus

Janique Yernaux

jyernaux@paulus.be

5590 Ciney

www.paulus.be

Prijs

Keukens

Formules

JML

Mathieu Bruyns

mb@jml.be

1400 Nivelles

www.jml.be

Prijs

Keukens

Formules

Huitrière & Eole

Michel De Coninck

info@huitriere-eole.be

1140 Bruxelles

www.huitriere-eole.be

Prijs

Keukens

Formules

Silverspoon

Bart Claessens

bart@silverspoon.be

2110 Wijnegem

www.silverspoon.be

Prijs

Keukens

Formules

Great Traiteur

Frédéric d'Oultremont

frederic@great-traiteur.be

1070 Bruxelles

www.great-traiteur.be

Prijs

Keukens

Formules

Outré

Eric Debisschop

eric@outre.be

9600 Ronse

www.outre.be

Prijs

Keukens

Formules

Biorganic Factory

Aïko Vanholder

contact@biorganicfactory.be

1190 Forest

www.biorganicfactory.be

Prijs

Keukens

Formules

Les Comptes de Champagne

Jean-Jacques et Hilde Olders

info@lescomtesdechampagne.be

4280 Hannut

www.lescomtesdechampagne.be

Prijs

Keukens

Formules

Gourmet Invent

Sven Temmerman

sven.temmerman@gourmetinvent.be

9000 Gent

www.gourmetinvent.be

Prijs

Keukens

Formules

TECHNISCH

Geluid, verlichting en video

WiFi

Computer apparatuur

ADC

Daniel Van Ruyssevelt

dvr@adcprod.be

1930 Zaventem

www.adcprod.be

Connect-On

Pascal Japsenne

info@connect-on.com

4020 Liège

www.connect-on.com

Onetec

Christian De Decker

christian@onetec.eu

1930 Zaventem

www.onetec.eu

De Roeve XPO

Dirk Van Bouchout

dirk.van.bouchout@deroevexpo.com

9160 Lokeren

www.deroevexpo.com

Vertalingskabines

Special Effects

Koptelefoon voor gelijktijdigepresentaties

Microson SA/NV

Christian Dewaet

tchack@microson.be

1130 Brussels

www.microson.be

Art of Confusion

Tom Winkelmans

tom.w@artofconfusion.be

2550 Kontich

www.artofconfusion.be

Noizless Madness

David Joppart

david@noizlessmadness.be

1932 Zaventem

www.noizlessmadness.com

HOSPITALITY

Hotels

Shuttle

BeManos

Merav

merav@bemanos.com

1070 Brussels

www.bemanos.com

Belgium Limousine Services

Malik Abrighach

info@belgiumlimousineservices.be

1950 Kraainem

belgiumlimousineservices.be

DECORATIE

Meubilair

Liberty Vintage

Benjamin Meiresonne

benjamin@liberty-vintage.com

9100 Sint-Niklaas

www.liberty-vintage.com

CDS

Alexis de Brabandere

alexis.db@cdsoptions.be

1190 Forest

www.cdsoptions.be

Eland

Henk Somers

henk.Somers@eland.be

9070 Destelbergen

www.eland.be

Fabula Productions

Tom Winkelmans

info@fabulaproductions.be

2550 Kontich

www.fabulaproductions.be

Panelen, signalisatie en stickers

Ontwerpen en het creëren van sferen

Standen

Creagency

Stéphane Trenchant

info@creagency.be

1410 Waterloo

www.creagency.be

Nicolas Acou

Nicolas Acou

info@nicolasacou.be

1420 Braine-l'Alleud

www.nicolasacou.be

Eland

Henk Somers

henk.Somers@eland.be

9070 Destelbergen

www.eland.be

De Roeve XPO

Kristof Van Dael

kristof.van.dael@deroevexpo.com

9160 Lokeren

www.deroevexpo.com

Workshop ruimtes

CAP2LOC

Karolina Frajdenberg

karolina@cap2loc.com

3000 Louvain

www.cap2loc.solutions

Quickspace

Viktor Nijenhuis

info@quickspace.eu

7532 RD Enschede

www.QuickSpace.eu

Ô…une bulle by Movietown

Caroline

caroline@movietown.be

1190 Bruxelles

www.movietown.be/o-une-bulle/

CAP2LOC

Karolina Frajdenberg

karolina@cap2loc.com

3000 Louvain

www.cap2loc.solutions

Lighting

Planten en bloemen

Let There Be Light

Thomas Leysen

hello@ltbl.be

2630 Aartselaar

www.ltbl.be

7th Heaven

Tom Winkelmans

info@7theaven.be

2550 Kontich

www.7theaven.be

Productions Alpha

Charles

info@productionsalpha.com

7500 Tournai

www.productionsalpha.com

Vandonink - Roosen

Françoise Vandonink

francoise.vandoninck@skynet.be

7850 Enghien

www.vandoninck.be

FOTOGRAAF

Fotograaf

Photobooth

Olivier Anbergen

Olivier Anbergen

olivier@olivieranbergen.be

---

www.olivieranbergen.be

David Plas

David Plas

info@davidplas.be

1070 Bruxelles

www.davidplas.be

Interactify

Stefan Uytterhoeven

stefan.uytterhoeven@interactify.be

3001 Leuven

www.interactify.be

ANIMATIE

DJ

Degustatie

Photobooth

Artisten

As you wish

Maximilien

maximilien@asyouwish.be

1360 Perwez

www.asyouwish.be

L’Echappée Bière

Pierre

pierre@echappee-biere.com

59000 Lille

www.echappee-biere.fr

Interactify

Stefan Uytterhoeven

stefan.uytterhoeven@interactify.be

3001 Leuven

www.interactify.be

Shenandoah

David Genon

david@shenandoah.be

1180 Brussel

www.shenandoah.eu